TRX – rychle ve formě

TRX je funkční skupinový trénink pod vedením instruktora k posílení celého těla. Cvičení je bezpečné a efektivní pro klienty různé úrovní kondice jak pro muže, tak pro ženy. Posílíte veškeré svaly bříška, ABS, pánve, hrudníku, rukou i nohou. Proč je TRX na vzestupu ? Zhubutí, zpevnění, rychlé výsledky, adrenalin, motivační hudba, zajímavý instruktor, dobrá parta… TRX je prostě zábava ! Dost psaní, přijď na TRX a uvidíš :)

TRX znamená „Total body Resistence Exercises“, neboli kompletní cvičení celého těla s vlastní váhou. Ve skutečnosti jde o pomůcku zkonstruovanou z teleskopicky nastavitelných padákových popruhů se sadou karabin.

Funkční trénink se zde uvádí v praxi pomocí zavěšení části těla do popruhů, přičemž druhá část zůstává v kontaktu s podložkou. Intenzita cvičení TRX se nastavuje procentem zavěšené hmotnosti, úhlem těla s podložkou, a šíří základny podložky.

Posilovat a cvičit s TRX může úplně každý, závěsný systém byl vytvořen americkým námořnictvem jako efektivní tréninková forma při cvičení mimo základnu – v omezeném prostoru bez strojů a činek.

TRX® je nový způsob cvičení a posilování těla pomocí závěsného systému. Princip tohoto silového tréninku spočívá v zavěšení jedné části těla do popruhů, přičemž druhá část zůstává v kontaktu s podložkou. Zní to složitě, ale je to velmi jednoduché. A co je hlavní, bude Vás to bavit!!!

V našem fitness jsou k dispozici zkušené osobní trenérky, které Vás provedou celým tréninkem a ukážou tak i jiné směry fitness, než jenom posilování na strojích. Třeba pak najdete zase novou motivaci ke cvičení

Cvičit může opravdu každý, protože závěsný systém tvoří dva pásy, které se dají nastavit přesně podle typu Vaší postavy. Stejně tak i míru zátěže je možno měnit. Je určen pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po elitní sportovce. Škála cviků je velmi různorodá.

Cvičení na TRX se může zdát snad, opak je ale pravdou. TRX procvičí nejen svalové partie, které jste zvyklí procvičovat při svých trénincích, ale zejména zapojí svaly, o kterých jste doposud ani nevěděli! Cvičením výborně zlepšíte koordinaci těla, každý cvik je proveden za pomoci zpevnění celého těla a rovnováhy

Během jedné lekce se procvičí svaly celého těla a spálí velké množství kalorií!!!