Ceník

  • Jednorázový vstup: 105 Kč

Permanentky:

  •  5 vstupů: 500 Kč (100 Kč za vstup)
  • 10 vstupů: 950 Kč (95 Kč za vstup)
  • 20 vstupů: 1800 Kč (90 Kč za vstup)
  • 30 vstupů: 2550 Kč (85 Kč za vstup)

Permanentka platí vždy 1 rok od zakoupení, všechny druhy permanentek jsou přenosné.

POZOR!

Pokud vlastníte permanentku a na objednanou lekci se bez omluvy nedostavíte, bude Vám tato lekce na permanentku započítána!!!

Postup registrace

PRO NOVÉ NEREGISTROVANÉ KLIENTY PLATÍ Tel.:720 662 210,728 149 454

  1. Registraci lze uskutečnit jen osobně ve studiu Q fitness
  2. Vždy na začátku nové lekce si nový klient vyplní registrační list a pak je už možnost objednávat lekce systémem on-line.
  3. Na email takto registrovaným klientům přijdou přihlašovací údaje do registračního systému a klienti si nabijí kredit, aby se mohli přihlašovat na lekce. V případě zakoupení permanentky se na účet kupujícího přičte daný počet zakoupených lekcí. Pokud již zákaznici permanentku vlastní, přičtou se jim do rezervačního systému na účet pouze nevyčerpané lekce.
  4. V případě, že si permanentku nechcete zakoupit a lekce si budete platit jednotlivě, je nutné si zakoupit alespoň 1 lekci předem, která Vám bude přičtena na Váš účet při registraci a požadovanou rezervaci si uskutečníte sami.

Výhody registrace:

Registrovaní uživatelé mají neomezený přístup do registračního systému a mohou se objednat na lekce až na měsíc dopředu a plynou jim z toho další výhody.

E-mailem jsou jim zasílány informace o připravovaných akcích, slevách atd….

Tento systém vznikl z důvodu častého náhlého odhlašování hodin těsně před lekcí. Je to nastavené tak proto, abyste Vy, kteří chodíte pravidelně a rádi na své hodiny, mohli i nadále chodit bez obavy, že lekce odpadne nebo se náhle zruší. Předem děkujeme za pochopení a pokud budete mít jakýkoliv dotaz, rádi Vám odpovíme.